Sadakat programı

müşterilerin marka ile bağını güçlendirerek  müşteriyi alışveriş yapmaya, ürün ve hizmetlerini tekrar kullanmaya teşvik eden bir pazarlama stratejisidir. Markalar müşterilerini elde tutmak, bağlılık oluşturmak,  memnuniyet yaratmak ve sonucunda müşterilerinin yeniden satın almasını sağlamak amacıyla sadakat programlarını kullanıyorlar. İstikrarlı ve doğru şekilde uygulanan sadakat programları firmaların başarısında çok büyük olumlu  geri dönüşler sağlıyor.

Artan Rekabette Fark Yaratın

Artan rekabet ortamında işletmelerin karşı karşıya kaldıkları en önemli sorun, müşteri sadakatinin giderek çok ciddi bir şekilde azalmasıdır.
Günümüz pazarlama stratejileri; işletmelerin hayatta kalabilmelerinin temel koşulunu mevcut müşterilerini korumak olarak görür.
 Eğer teklifinizi, büyük resmin içerisinde daha cazip hale getirebilirseniz kendi alanınızın kazananı olabilirsiniz. 

Başarının anahtarı işletme ile müşteri arasında uzun vadeli ilişkiler kurabilmek.

Daha Fazlası İçin Geri Gelmelerini Sağlamak 

Zamanınızı ve aynı zamanda paranızı, en iyi müşterilerinizin geri dönüşü için kullanmak, aslında pazarlama yatırımını maksimize etmek için doğrudan bir yol sunuyor. 

Yeni Müşterinin Eski Müşteriye oranla maliyeti 1’e 7! 

Yapılan araştırmalara göre; yeni bir müşteri elde etmenin ortalama maliyeti, mevcut müşteriyi koruma maliyetinin 7 katı olarak görülüyor. Bir müşteriyi kaybetmenin maliyeti, yeni müşteri kazanırken çarpı yedi olduğundan; şirketler, müşteri kaybetmek yerine hayat boyu müşteri kavramını yaratmanın yollarını bulmalı ve mutlaka müşteri sadakat programlarını kullanmalılar. 

Kârınızı Arttırın

Mevcut müşterilerinizi sadık müşterilere dönüştürerek karlılığınızı minimum %25 arttırabilirsiniz. Pazarlama yatırımınızı en iyi müşterilerinizin geri gelmesi için kullanın. Hem müşteriniz, hem de siz kazanın 

Yeni bir müşteri elde etmenin maliyeti, mevcut müşteriyi koruma maliyetinden yedi kat fazla...

Mutlu müşteri potansiyel müşteriyi getirir.
 
Bağlı müşterileriniz için olumlu deneyimler yaratmanız mutlu ve memnun müşterilerinizin sizin için satış yapmasını sağlar. Memnun müşterileriniz ile potansiyel müşteri adayları yaratırsınız.

Patipara ile hem siz hem de müşterileriniz kazanır.

Patisi Olan Kazansın!

1 YIL BOYUNCA BAŞLANGIÇ PAKETİ ÜCRETSİZ!

Ücretsiz Pati Para üyeliğinizin aktifleştirilmesi için KREDİ KARTI bilgileriniz GEREKMEMEKTEDİR!